ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14665092
*
nr 1466 5092
Spegel
150x87cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 maj 2022
kl 20:26:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:04:54
1
100 kr
9/5 20:09:06
2
200 kr
9/5 20:13:24
1
200 kr
9/5 20:13:24
2
200 kr (Budbetjänt)
9/5 20:13:53
1
350 kr
9/5 20:14:40
2
300 kr
9/5 20:14:40
1
350 kr (Budbetjänt)
9/5 20:15:02
2
400 kr
9/5 20:15:44
1
450 kr
9/5 20:16:44
2
500 kr
9/5 20:17:13
1
600 kr
9/5 20:17:44
1
Vinnande bud
9/5 20:21:50
2
700 kr
9/5 20:21:50
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1466 5092
Spegel
150x87cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 maj 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 17:04:54 | 1 | 100 kr |
9/5 20:09:06 | 2 | 200 kr |
9/5 20:13:24 | 1 | 200 kr |
9/5 20:13:24 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
9/5 20:13:53 | 1 | 350 kr |
9/5 20:14:40 | 2 | 300 kr |
9/5 20:14:40 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
9/5 20:15:02 | 2 | 400 kr |
9/5 20:15:44 | 1 | 450 kr |
9/5 20:16:44 | 2 | 500 kr |
9/5 20:17:13 | 1 | 600 kr |
9/5 20:17:44 | 1 | Vinnande bud |
9/5 20:21:50 | 2 | 700 kr |
9/5 20:21:50 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27